Hikvision HK-SFP+-10G-20-1270 10G SFP+ module. Simplex LC. 20 km

Anbarda var

 299

Seçilmişlərə əlavə et
Faizsiz kredit
ƏDV geri al
Komissiyasız
Ucuz tapsan endirim al
Faizsiz kredit
ƏDV geri al
Komissiyasız
Ucuz tapsan endirim al
BirKart | 18 ay 16.61 ₼
Daxili kredit | 12 ay 24.92 ₼
BirKart | 18 ay 16.61 ₼
Daxili kredit | 12 ay 24.92 ₼

Əsas parametrlər

  • Single Power Supply 3.3V
  • Digital diagnostic monitor compatible with SFF-8472
  • Single Fiber Bi-Direction LC Connector
  • Hot Pluggable Capability
  • Compliant With ROHS Standard
  • Cost effective SFP solution. enables higher port densities and greater bandwidth
  • Support 10G Ethernet. CPRI and Fiber Channel

Rəylər

Hələ ki, rəy yoxdur.

“Hikvision HK-SFP+-10G-20-1270 10G SFP+ module. Simplex LC. 20 km” məhsuluna ilk rəyi siz yazın!

Sizin e-poçt ünvanınız dərc edilməyəcəkdir. Gərəkli sahələr * ilə işarələnmişdir

Adınınz *
Fill out this field
Telefon *
Fill out this field
Sualınınz *
Fill out this field

Yeni məhsullar

Sizə mağazamızın yeniliklərini təqdim etməkdən məmnunuq

Çatdırılma

Çatdırılma kuryer ilə və ya Azəerpoçt rayon filiallarına

Zəmanət

24 ay zəmanətli sertifikatlı Hikvision avadanlığı

Ödəniş

Alış-verişinizi nağd və ya bank kartları ilə ödəyə bilərsiniz

Qaytarılma

14 gün ərzində malların geri qaytarılması mümkünndür

Kömək lazımdır?

Avadanlıq seçməkdə və ya sistemi hesablayarkən çətinlik çəkirsinizsə bir sorğu saxlayın, mütəxəssislərimiz onu pulsuz hesablamağa kömək edəcəklər.